SON DAKİKA
Odunpazarı Belediyesi Ekim ayı meclis toplantıları tamamlandı

Odunpazarı Belediyesi 2020 yılı Ekim ayı Olağan Meclis Toplantısı 13’üncü Birleşim 1’inci Oturumu, Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt başkanlığında Odunpazarı Belediyesi Nikah Salonu’nda gerçekleştirildi. 

Sosyal mesafe kurallarına uygun olarak hazırlanan Nikah Salonu, meclis toplantısı öncesinde Kırsal Hizmetler Müdürlüğü ekipleri tarafından dezenfekte edildi. Meclis toplantısı için gelenler ise salona ateşleri ölçülerek alındı.

Meclis toplantısında 8 gündem maddesi görüşüldü. Bir önceki meclis toplantısında ilgili komisyonlara gönderilen gündem maddelerinden 6’sı oy birliği ile kabul edildi. AKP’li meclis üyelerinin ret, CHP’li meclis üyelerinin kabul oyu verdiği 2 gündem maddesi ise oy çokluğu ile kabul edildi. Meclis toplantısında öne çıkan gündem maddesi ise Odunpazarı Belediyesi’nin 2021 yılı Mali Yılı Bütçesi’nin yer aldığı gündem maddesi oldu. Odunpazarı Belediyesi 2021 yılı Mali Bütçesi oy çokluğu ile kabul edildi. 

Odunpazarı Belediyesi’nin bir sonraki meclis toplantısının 2 Kasım 2020 Pazartesi günü saat 17.30’da yapılmasına karar verildi.

 

Tüm hakları saklıdır. © 2020