ESOGÜ Popcast yayınlarına başladı

Eskişehir Osmangazi Üniversitesi (ESOGÜ) podcast yayınına başladı. Bilgisayar ve her türlü mobil aygıttan çevrimiçi ses yayını sistemi olan podcast yayıncılığı ile birlikte ESOGÜ Kurumsal İletişim Uygulama ve Araştırma Merkezi tarafından üniversite adına yoğun bir şekilde kullanılan dijital platformlara bir yenisini daha eklenmiş oldu. 

Bugüne kadar üretilen “ESOGÜ Gündem” ve “Bibliyofil” gibi içerikler başta olmak üzere bilimden teknolojiye, edebiyattan sanata uzanan geniş yayın içeriği ile ESOGÜ Podcast’e, Apple Podcasts, Spotify, Google Podcast, Breaker, Radiopublic ve Anchor Fm olmak üzere 6 farklı podcast mecrasından ücretsiz erişim sağlanabilecek. “Yeni nesil radyo yayıncılığı” olarak anılan ve dijital ortamda kullanıcılara küçük boyutlu ses dosyalarını istediği zaman istediği yerde, kolay ve hızlı indirebilme, dinleyebilme olanağı sağlayan podcastlere ilgi tüm dünyada her geçen gün artarken, ESOGÜ Türkiye’de podcast yayıncılığına başlayan ilk üniversiteler arasında yer aldı. 

ESOGÜ Podcast içerikleri, üniversiteden alanında uzman konuklarla yapılacak sesli yayınlarla dinleyenlere içerikler sunmaya devam edecek. 

ESOGÜ Podcast: https://anchor.fm/esogu

Apple Podcast: https://podcasts.apple.com/tr/podcast/esog%C3%BC/id1530172735

Spotify: https://open.spotify.com/show/1tzILmR52qg9nc6jtRI3dM

Google Podcast:

https://podcasts.google.com/feed/aHR0cHM6Ly9hbmNob3IuZm0vcy8zNDZmYmM5MC9wb2RjYXN0L3Jzcw

Breaker: https://www.breaker.audio/esogu

Radiopublic: https://radiopublic.com/esog-WayV1M

Tüm hakları saklıdır. © 2020