Biten Sezon Değerlendirildi, Yeni sezon Hedefleri Belirlendi
16.05.2021 16:57:42
 width=
Paylaş
Biten Sezon Değerlendirildi, Yeni sezon Hedefleri Belirlendi

Yeni sezonda ilimizi Hentbol Süper liginde temsil edecek olan Eskişehir Ormanspor  yöneticileri, teknik ekip ile bir değerlendirme toplantısı yaptı.

Kulüp  Başkanı Recep Temel’in Başkanlığında yapılan toplantıya, Sportif Direktör Burçin Albayrak, Hentbol Şubesi Koordinatörü Osman Özoğlu, Genel Sekreter Mehmet Çıtak, Yönetim Kurulu Üyeleri  Doğan Kiras, Emrah Ersoy ve Başantrenör M.Fatih Işık katıldı.

Toplantıda biten sezonun bir değerlendirilmesi yapıldı. Süper lig için  gerekli olan bütçe büyüklüğü belirlendi. Yapılacak transferler için nasıl bir strateji izleneceği tartışıldı. Yaz aylarında  kamp yapılacak yerler tesbit edildi. Reklam gelirlerinin artırılması, yeni sponsorların bulunması konuları tartışıldı.

1.Ligte özveriyle başarılı olduklarını anlatan Başkan RecepTemel  “ Ancak Süper ligin kendine özgü bir ağırlığı olacak. Amatör ruhumuzu kaybetmeden daha profesyonel bir yönetim sergilememiz gerekecek. Yeni gelir kaynakları bulup bütçemizi güçlendirmeliyiz. İlk yıl süper ligdeki hedefimiz, kalıcı olmak ve Avrupa kupalarına katılabilmek” dedi.

Yeni sezon öncesi en az 10 adet hazırlık maçı yapılması ve turnuva düzenlenmesi ile ilgili görüş alışverişinde  bulunuldu.

Popüler Haberler
Tüm hakları saklıdır. © 2020