İstanbul
DOLAR23.3751
EURO25.2046
ALTIN1474.4

Belediyelere ramazan çağrısı

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Belediyelere ramazan çağrısı
Abone ol

CHP Genel Başkan Yardımcısı Seyit Torun tarafından partili tüm belediye başkanlarına gönderilen yazıda, deprem bölgeleri başta olmak üzere ihtiyaç sahibi vatandaşlara yönelik iftar ve sahur desteklerine ağırlık verilmesi, ihtiyaçlara uygun sosyal politikalar belirlenmesi istendi. Yazıda, “Siyasi iktidarın kötü yönetimi nedeniyle ağır mağduriyetler yaşayan insanlarımızın yanında durmak, milletimize karşı sorumluluğumuzdur” denildi.

CHP Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Seyit Torun’un imzasıyla gönderilen yazıda şu ifadelere yer verildi.

BELEDİYELERİMİZE YİNE ÖNEMLİ GÖREVLER DÜŞÜYOR

“Bu yıl mübarek Ramazan ayını, Kahramanmaraş merkezli, 10 ilimizi etkileyen depremlerin acısı içinde ve siyasi iktidar eliyle yaratılan ağır ekonomik krizin devam ettiği bir ortamda idrak ediyoruz. 2019 yerel seçimlerinden bu yana, pandemide, yangınlarda, sellerde, ekonomik buhranda ve son olarak depremlerde vatandaşlarımızı yalnız bırakmayan siz değerli belediye başkanlarımıza, Ramazan ayın boyunca da önemli görevler düşmektedir.

MİLLETİMİZE KARŞI SORUMLULUĞUMUZ

Bu kapsamda, Cumhurbaşkanı Adayımız, Genel Başkanımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu’nun çağrısıyla, belediyelerimizin; ihtiyaç sahiplerini hayat pahalılığına karşı desteklemeleri ve Ramazan ayını huzur içinde geçirmelerine yardımcı olmaları büyük önem arz etmektedir. Belediyelerimizin, devam eden sosyal yardımlarına; iftar/sahur desteklerini de ilave etmeleri, bunun yanında Ramazan ayı için ihtiyaçlara uygun sosyal politikalar belirlemeleri yerinde olacaktır. Özellikle deprem bölgelerindeki vatandaşlarımız için sunulacak destekler, yakınlarını ve maddi imkânlarını kaybeden vatandaşlarımızın bir nebze de olsa rahat nefes almalarını sağlayacaktır. Siyasi iktidarın kötü yönetimi nedeniyle ağır mağduriyetler yaşayan insanlarımızın yanında durmak, milletimize karşı sorumluluğumuzdur. Bu vesile ile tüm imkânsızlıkla ra ve tüm baskılara rağmen hizmetlerine devam eden siz değerli belediye başkanlarımızı bir kez daha kutluyor, her birinize şükranlarımı sunuyorum. Mübarek Ramazan ayınızı tebrik ediyor, çalışmalarınızda başarılar diliyorum."

 


 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
İşsizlik oranı %10,4 seviyesinde gerçekleştiÖnceki Haber

İşsizlik oranı %10,4 seviyesinde gerçekl...

Çelik, "Eskişehir 50-60 bin civarı göç aldı"Sonraki Haber

Çelik, "Eskişehir 50-60 bin civarı göç a...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar