İstanbul
DOLAR18.8332
EURO20.1949
ALTIN1130.2

Kur’an-ı Kerim kağıt değil ki yakılsın

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Kur’an-ı Kerim kağıt değil ki yakılsın
Abone ol

Vatan Partisi Eskişehir İl Sekreteri İsmail Bayraktar, Geçtiğimiz günlerde, İsveç’te, Türk büyükelçiliğimizin önünde, Kur’an-ı Kerim yakıldı.

Kur’an-ı Kerim kağıt değil ki yakılsın. Kur’an’ı yakmak istiyorsanız, milyonlarca Müslümanı, milyonlarca mazlumu yakmanız gerek.
Yapmadığınız şey değil, yıllardır mazlumları, Müslümanları katlediyorsunuz ama başaramadınız. Mazlumlar bugün daha güçlü ayağa kalkıyor ve sizi topraklarından süpürüyor!

Ey Amerika! Ey Avrupa! Ey Haçlı Zihniyeti!

Yüz yıllardır bizimle uğraşıyorsunuz! Uslanmadınız mı?
Ders almaz mısınız? Kurduğunuz tuzaklar kendinize döner. Yaptığınız hileler kendinize döner. Yaktığınız ateşlerde kendiniz yanıyorsunuz. Dönün de halinize bakın! Uyuşturucu bağımlısı gençleriniz gibi, kendinize altın vuruş yapıyorsunuz.


Bu, bir anda gelişen münferit bir eylem değildi. Önceden duyuruldu ve İsveç polisinin denetiminde, göz göre göre yapıldı, yaptırıldı.İsveç Dışişleri Bakanı, bu çirkin saldırının üstüne şöyle diyor:
“İsveç’in çok geniş kapsamlı bir ifade özgürlüğü var.”Soruyoruz: Kur’an yakmak, kutsallara el uzatmak ne zamandan beri ifade özgürlüğü oldu?

PKK’nın yuvası olan İsveç’te, her hafta Türkiye’ye karşı bir suç işleniyor.
-Geçtiğimiz haftalarda, Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın maketi idam edildi. Orada hedef alınan Erdoğan’ın şahsı değil, Türkiye Cumhuriyeti Devletidir, Türk milletidir! Yine İsveç’te, Türk bayrağımız yere serilerek çiğnendi. Bu çirkin saldırıları lanetliyoruz!
Biz, düşmanın askerine, düşmanın bayrağına, düşmanın kitabına dahi saygı gösteren büyük Türk milletiyiz.
Vatansever Eskişehirliler.
Karşımızda, tek başına Kur’an yakan bir meczup yok! Karşımızda, medeniyete, insanlığa, kutsallara, kitaplara savaş açmış bir Haçlı zihniyeti var!
Karşımızda, Kur’an yakanları, terör örgütlerini koruyan bir İsveç devleti var. Karşımızda, İsveç devletini koruyan, terör örgütlerini besleyen, Türkiye’yi hedef alan bir NATO var, Amerika var!

Amerikan dergileri, “Türkiye kan gölüne dönecek.” diye manşetler atıyor. Avrupa dergileri, “Türkiye’ye askeri müdahale etmek lazım.” diye makaleler yayımlıyor.
Amerika Yunanistan’da üsler kuruyor, denizlerimizde tatbikatlar yapıyor. Aba altından değil, açık açık sopa gösteriyorlar.
Bunları topladığınızda ortaya NATO çıkıyor! NATO demek Amerika demek.
Amerika demek emperyalizm demek. Mahsuni Şerif ne güzel özetlemiş: “Devleti devlete çatarİt gibi pusuda yatar Kan döktürür, silah satar Amerika katil katil!”

Milletimiz bu gerçeği biliyor ve görüyor! Amerika Türkiye'nin düşmanıdır! 12 Mart, 12 Eylül darbelerini, 15 Temmuz'u yapan Amerika. Ergenekon-Balyoz kumpaslarını yapan Amerika. Uğur Mumcuları, Gaffar Okkanları, Eşref Bitlisleri, Ahmet Taner Kışlalıları katleden Amerika!
Onları da saygı ve minnetle anıyoruz! Bir öldüler bin dirildiler! Hepimiz Uğur Mumcuyuz! Hepimiz Gaffar Okkan’ız!


Yunanistan’da bize karşı üsler kuran, tatbikatlar yapan Amerika.
Amerika demek Terör demek! PKK’ya on binlerce tır silah veren, FETÖ'yü yöneten Amerika. Kürdistan" adı altında İkinci İsrail'i kurmak isteyen Amerika.
Mehmetçiğimizi şehit eden Amerika Amerika demek DIŞA BAĞIMLILIK demek! Amerika üretimi engelliyor, Dolara ve ithalata bağımlı yapıyor.
Köylerimiz boşalıyor, gençlerimiz işsiz, kiracılar çaresiz. Amerikan kültürü, gençliği uyuşturuyor ve yozlaştırıyor.

VATAN PARTİSİ AMERİKA'YA KARŞI TEK PARTİ!
Altılı Masa, Amerika’dan iktidar dileniyor! Belirleyemedikleri adaylarını Amerika’ya soruyor! Amerika’yı Türkiye’ye müdahaleye çağırıyorlar!
Sam Amca, “Bize de demokrasi getir.” diyorlar! Öte yandan Ak Parti, tam Suriye’yle anlaşacakken, Dışişleri Bakanı soluğu Amerika’da alıyor.
Şöyle dostuz, böyle müttefikiz diyor. Bakan Çavuşoğlu: “Suriye’ye temsilci atayın.” diyor. Bu ne demek? Bölgeyi daha çok karıştırın demek.

15 Temmuz’u Amerika’nın yaptığını bal gibi biliyorlar. Amerika’nın PKK’ya verdiği tırları bal gibi görüyorlar.
Buna rağmen gidip Amerika’dan dostluk dileniyorlar.
Utanıyoruz! Kınıyoruz!


Vatan Partisi olarak Amerika’dan korkmuyoruz! Türk Milleti’ne güveniyoruz! Mavi Vatanımıza sahip çıkacağız, Kuzey Kıbrıs’ı dünyaya tanıtacağız. Suriye’yle işbirliği yapacağız, PKK’yı bitireceğiz. Üretim Devrimi yapacağız, hayatı ucuzlatacağız! İran, Rusya, Azerbeycan, Çin, Pakistan ve Orta Asya Türk Cumhuriyetleriyle birlik olacağız!
Mazot 5 TL olacak! Elektrik-Doğalgaz %50 ucuzlayacak! Millî kültürümüzü ve manevi değerlerimizi ayağa kaldıracağız!
Bugünden itibaren Hamamyolu’nda masamızı kuruyoruz. Sizleri, NATO’dan çıkmak için imza vermeye davet ediyoruz!
Ömrünü Türkiye'nin bağımsızlığına adayan, Vatan Partisi Genel Başkanı Sayın Doğu Perinçek'i
Cumhurbaşkanı Adayı göstermeye davet ediyoruz. 


 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
“Bazı taşeronların kadro dışı bırakılması adaletsizlikler yarattı"Önceki Haber

“Bazı taşeronların kadro dışı bırakılmas...

Balıkesir Barosu 103. yaşındaSonraki Haber

Balıkesir Barosu 103. yaşında

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar