İstanbul
DOLAR18.5412
EURO17.7556
ALTIN969.51

Seferihisar’da atıklar kontrol altında

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Seferihisar’da atıklar kontrol altında
Abone ol
Seferihisar’da kağıt toplayıcılar Sıfır Atık Bilgi Sistemi’ne dahil edildi. Seferihisar Belediyesi yeni bir uygulama ile Seferihisar’da ikamet eden 48 kağıt toplayıcısını teknoloji desteği ile kontrol altına aldı. Sıfır Atık Bilgi Sistemi’ne dahil edilen kağıt toplayıcılarının topladıkları atıklar kayıt altına alınmaya başlandı. Dönüştürebilir atıkların sağlıklı toplanması ve geri dönüşüm sitemine aktarılması amacıyla başlatılan çalışma ile yeni sistemin startı verildi. Seferihisar Belediyesi’nde gerçekleştirilen bilgilendirme toplantısına Temizlik İşleri Müdürü Kadir Akay, Seferihisar Emniyet Müdürlüğü Komiseri Ahmet Hulusi Yıldırım, Seferihisar Belediyesi Tarım İşleri Müdürü Aynur Adanur ve Çevre Mühendisi Erva Nur Poyraz katıldı. Sıfır Atık Bilgi Sistemi hayata geçirildi Oluşturulan sistemde toplayıcılar Bağımsız Sıfır Atık Toplayıcısı olarak çalışacak ”Bağımsız Sıfır Atık Toplayıcısı Kartı” sahibi olarak yasal olarak faaliyetlerini sürdürebilecek.Kaynak: (BYZHA) - Beyaz Haber Ajansı
Seferihisar’da kağıt toplayıcılar Sıfır Atık Bilgi Sistemi’ne dahil edildi.
Seferihisar Belediyesi yeni bir uygulama ile Seferihisar’da ikamet eden 48 kağıt toplayıcısını teknoloji desteği ile kontrol altına aldı. Sıfır Atık Bilgi Sistemi’ne dahil edilen kağıt toplayıcılarının topladıkları atıklar kayıt altına alınmaya başlandı. Dönüştürebilir atıkların sağlıklı toplanması ve geri dönüşüm sitemine aktarılması amacıyla başlatılan çalışma ile yeni sistemin startı verildi.
Seferihisar Belediyesi’nde gerçekleştirilen bilgilendirme toplantısına Temizlik İşleri Müdürü Kadir Akay, Seferihisar Emniyet Müdürlüğü Komiseri Ahmet Hulusi Yıldırım, Seferihisar Belediyesi Tarım İşleri Müdürü Aynur Adanur ve Çevre Mühendisi Erva Nur Poyraz katıldı.
Sıfır Atık Bilgi Sistemi hayata geçirildi
Oluşturulan sistemde toplayıcılar Bağımsız Sıfır Atık Toplayıcısı olarak çalışacak ”Bağımsız Sıfır Atık Toplayıcısı Kartı” sahibi olarak yasal olarak faaliyetlerini sürdürebilecek.

Kaynak: (BYZHA) - Beyaz Haber Ajansı

 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
ABD Ankara Büyükelçiliği Tarım Heyeti İzmir Ticaret Borsası Yönetimi İle Biraraya Geldi; Tarım Alanında Yapılabilecek İş Birlikleri KonuşulduÖnceki Haber

ABD Ankara Büyükelçiliği Tarım Heyeti İz...

Nevşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Savran’a Mahallelerde Sevgi SEeliSonraki Haber

Nevşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Sav...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar